Porcelana Krzysztof

Kontakt do naszych pracowników

(*) - Wypełnij wymagane pola


Porcelana Krzysztof Sp. z o.o.

ul. Bolesława Limanowskiego 10, 58-300 Wałbrzych

T: +48 74 84 30 611, Fax +48 74 84 30 750

NIP: 886-29-56-284, REGON: 021356864


UWAGA! Zapytania ofertowe prosimy przesyłać bezpośrednio do działu handlowego.
Pytania wysyłane za pośrednictwem formularza kierowane są do sekretariatu.


 

Sekretariat

T: +48 74 84 30 617, F: +48 74 84 30 750

sekretariat@porcelana-kristoff.pl



 

DZIAŁ HANDLOWY - KRAJ

 

Agnieszka Jankowiak

T: +48 74 84 30 806, M: +48 782 120 722

agnieszka.jankowiak@porcelana-kristoff.pl

 

Pola Bartela

T: +48 74 84 30 808, M: +48 782 122 079

pola.bartela@porcelana-kristoff.pl


 

DZIAŁ HANDLOWY - EKSPORT

 

Anna Wojtaszek - kierownik

T: +48 74 84 30 810, M: +48 782 121 819

anna.wojtaszek@porcelana-kristoff.pl

 

Monika Mruk-Krauze

T: +48 74 84 30 803, M: +48 782 120 128

monika.mruk-krauze@porcelana-kristoff.pl


Mariia Stepanova

T: +48 74 84 30 801, M: +48 782 120 456

mariia.stepanova@porcelana-kristoff.pl


Łukasz Wawrzon
T: +48 74 84 30 805, M: 48 693 690 121
lukasz.wawrzon@porcelana-kristoff.pl
 

Marta Kowalska (Młodożeniec)

T: +48 74 84 30 804, M: +48 782 121 533

marta.mlodozeniec@porcelana-kristoff.pl

 

 

 

MARKETING

marketing@porcelana-kristoff.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z promocjami...

design by : LEMONPIXEL.pl